Terugblik feestelijke opening Nelson Mandelaschool

IMG_7361 DSC_7768

De herfstvakantie is alweer voorbij….

Tijd om even kort terug te blikken naar de feestelijke opening van onze school op dinsdag 13 oktober 2015…

Iedereen…… leerlingen, ouders, team, buurtbewoners en heel veel genodigden zitten en staan rond 13.00 uur klaar op het schoolplein voor de officiële opening van ons prachtige nieuwe schoolgebouw aan de Laing’s Nekstraat in de Transvaalbuurt.

DSC_7846

Oud Kraanvogel directeur Martien Alting en voorzitter van het AMOS schoolbestuur, Lex Polman, zijn als speciale gasten aanwezig om samen met de jongste en de oudste “Mandela – leerlingen” de school officieel te openen.

DSC_7828

Helaas…. Paniek….Paniek…. We kunnen niet starten met de openingsceremonie want de buurtkat is de school in geslopen en is er met de sleutel vandoor….. En hij zit boven in de bouw stijger van de aannemer, die nog op het schoolplein staat.

DSC_7787

Wat moeten we nu?? Gelukkig komt één van de kleuters op het idee om de brandweer te bellen.
Brandweerman Karel is er binnen een paar minuten….. En belooft ons dat hij ons probleem wel even zal oplossen…

DSC_7852

Welnu, we hebben ons adem een aantal keren flink in moeten houden van angst en schrik, maar uiteindelijk heeft brandweerman Karel het ‘kat – probleem’ op kunnen lossen.Waarna de opening van het prachtige schoolgebouw, toch nog tot een goed einde werd gebracht…

DSC_7922 DSC_7882 DSC_7884

DSC_7888 DSC_7894 DSC_7902

DSC_7937 DSC_7855

Na een rondleiding, verzorgd door de leerlingen, voor alle ouders en gasten langs de prachtige tentoonstelling over Nelson Mandela, ons eerste VierKeerWijzer themaproject van dit schooljaar, gingen alle leerlingen samen met hun ouders trots naar huis met hun eigen Nelson Mandelaschool T-shirt.

DSC_7945 DSC_7947 DSC_7950

Een geweldige dag! Heeft u de opening gemist? U bent altijd welkom om onze nieuwe school te komen bewonderen!!

Bent u op zoek naar een nieuwe leuke school voor uw kind in Amsterdam Oost of wilt u meer weten over onze school?
Kom dan langs op onze eerst volgende informatiebijeenkomst op donderdag 12 november om 9:30 uur.

U kunt zich aanmelden voor deze bijeenkomst via: nelsonmandelaschool@amosonderwijs.nl